— Domy pánů —

Každý pán jistě touží po dokonalém obydlí jak pro sebe tak i pro svého partnera, případně nějaký ten personál. Zde v této malé galerii mohou proto najít inspiraci na to jaké domy si mohou dovolit vzhledem k jejich postavení ve společnosti.

—Domov Arganiana —

Sem vložte podnadpis

Každý Arganian má veliké bohatství či vznešený původ a stejně tak by mělo vypadat i jejich sídlo které by mělo být vznešené ovšem každý pán má svůj styl a i jejich partner může mít jiný styl, proto zařízení domu se může lišit.

— Domov Slavera —

Sem vložte podnadpis

Ačkoliv slaveři nejsou zrovna moc oblíbení kvůli praktikám které na získání draka používají, ovšem právě díky mnoha drakům mohou dělat více prací a mohou si tak vydělat na opravdu skvostná sídla podobná snad jen těm co mají collectoři nebo Arganiani.

— Domov Collectora —

Sem vložte podnadpis

Skvostná sídla elegantního vzhledu, tak by měli vypadat domy collectorů neboť narozdíl od Slavera získávají draky milejší cestou, ovšem i tak i když vypadají honosně, každý má jistě jiný styl proto mohou vypadat jinak než na obrázku.

—Domov Vagara —

Sem vložte podnadpis

Není tak honosné jako domy vyšších postavení, ovšem když musí tvrdě pracovat, je tohle jistě pro každého Vagara luxus který mu bohatě stačí. Patří tedy mezi menší domky, jsou ale dobré protože se nemusejí tolik uklízet což je jistě velké plus. 

— Domov Nihila —

Sem vložte podnadpis

Opravdu malý domeček s jednou max dvěma místnostmi, ovšem i to jistě každému k bydlení stačí. Jelikož jsou ale Nihilové v podstatě vyhnanci, postačí i tak málo, případně postačí nějaká ta jeskyně.