Mise

Mise slouží primárně k vydělávání peněz. Jistě, pro mnoho dobrodruhů, nebo ctižádostivých bojovníků je to též parádní tréning, nebo řádná dávka adrenalinu a možná i trochu slávy, ale především za to dostanete řádný příděl peněz, které jinak budete moci získat jedině v arénách, což - uznejte sami - není zrovna bezpečný způsob získávání na živobytí. Každopádně jsou to většinou kratší úkoly, rozdělené podle náročnosti. Předem upozorňujeme, že pokud si zvolíte misi vyžadující vyšší úroveň, než má Váš drak, projeví se to a to dost ošklivě, proto vybírejte rozumně. Samozřejmě čím těžší mise, tím větší odměna, to je jasné. Na každé misi Vás bude doprovázen jeden admin, který Vám bude dělat vypravěče.
Ale aby to nebyly jenom suché pokyny a striktní hraní - pokud admin, který Vás má právě na starost, uzná, že Vaše hra byla zajímavá a že jste se snažili a hráli s vervou a na úrovni, smí Vám přidat nějakou tu odměnu navíc, většinou v podobě peněz.
Jednou za čas a při zvláštních příležitostech se objeví vedle klasických misí také mise speciální a limitované.
Speciální mise budou různého druhu. Třeba budou tématicky upravené, například téma Vánoc, nebo Velikonoc. Limitované mise budou vystavené jen po určitou dobu a pokud se do uplynutí limitu nikdo o misi nepříhlásí, prostě zmizí. Limitované mise budou také vždy něčím zvláštní.
Mise budou moci být jak pro jednoho pána s drakem, tak pro více pánů, bude záležet na složitosti. Ale nejčastěji budou pouze pro jednoho dračího pána a jeho věrného přítele/mazlíčka/bojovníka.

Chcete-li si hned teď vybrat z nabízených misí, podívejte se na tabuli s misemi a vyberte si tu, která se vám nejvíce hodi.

TABULE ZDE!