Dračí vládci

Tito mohutní draci žijí ve středu každého území a střeží poklady, které po celá staletí nashromáždili. Byli stvořeni jako první svého druhu, přesto ale mají i svou lidskou podobu, jen jí ukazují pouze po své smrti. Kůži mají pevnější než kámen a jejich síla je destruktivní. Nedají se ochočit.

Pokud jsou tito vládci poraženi, opět se po nějaké době objeví. Každý vám po poražení předá svůj poklad, což může být speciální předmět či dračí vejce elementu vládce.

INFERNO

Král ohnivého území

Legenda o něm vypráví, že byl stvořen ze žhavého slunce a poslán na zemi střežit bohatství ohnivého území. 

Je velmi starý, tvrdohlavý a agresivní. Často se o narušitele zajímá jen, když vninkou do jeho paláce. Rád o sobě tvrdí, že je neporazitelný kvůli jeho imunitě vůči vodě.

Po jeho poražení máte šanci dostat: dračí vejce elementu Ignis, 500 pencí, nebo Vulkánský meč 

Jak přežít setkání s Infernem? 

1) uplaťte ho obří sumou pencí

2) Nechoďte do jeho paláce

3)  přiveďte sebou dostatečně silnou armádu 

AQUANOS

Král vodního území

Žije na dně největšího ocenánu Argarie, Safírového jezera. Podle legendy byl dříve malým plazem, který pohltil Jezerní perlu. Mocný artefakt, který ho změnil na obřího a děsivého draka. Aby se ukryl před zraky ostatních, schoval se do hlubin oceánu kde našel veliký poklad, který dodnes střeží.

Ač vypadá děsivě, je velmi milý a trošku i plachý. Rád si povídá s těmi, kteří zavítají do jeho království, které nikdy neopouští. Když se však naštve, dokáže i zabíjet. Těžko porazitelný díky jeho imunitě vůči většině elementů. Venom však na něj má veliký účinek.

Po jeho poražení máte šanci dostat: dračí vejce elementu Aqua, 350 pencí a nebo Jezerní perlu 

Jak přežít  setkání s Aquanose

1) Lichotky má rád, ale pokusy o krádež ne

2) Pokud jste opravdu spíše zlodějský typ, radši jeho palác nezkoušejte. Je mnoho jiných míst s poklady.

3) Opět velmi silná armáda.

Terros

Král zemského území

Kdysi pouhý strom-součást země, ovšem cosi v ní dle legendy vzplanulo a přeneslo se to na osamnělý strom. Síla pulzující zemí přitahovala všechny draky elementu Tera k onu místu odkud přicházela a byli tak svědky zrození jejich nového vládce. Když Terros poprvé vzhlédl na své poddané, byl rozhodnut vládnout moudře a také tak učinil.

Terros je díky svému původu odloný vůči elementu Eldingar a Venom, ovšem Skuggi je na něj celkem efektivní. Zrak má dobrý a stejně tak i instinkt který mu dobře pomáhá v boji, moc se však do něj nevrhá. Většinou řeší problémy moudře a rozumně.

Po jeho poražení můžete získat: dračí vejce elementu Terra, 400 pencí nebo Křišťál moci 

Jak přežít setkání s Terrosem?

1) Vzhledem k jeho instinktům je těžké ho obelstít

2) Dá se s ním domluvit a možná vám i nějaký ten kousek pokladu dá, to však jen v případě pokud vidí vaši moudrost. V opačném případě se raději omluvte a odejděte.

3) Opět silná armáda.

STRATOS

Král vzdušného území

O tomto králi se moc neví, ale existuje legenda o jeho stvoření. Podle této legendy byl Stratos pouhým proudem větru. Tento proud větru však chtěl být něco víc a tak začal přetvářet svůj vzhled až se stal majestátním drakem.

Startos žije ve svém zámku z obláčků, kde střeží svůj poklad. Pamatuje si každý kousek pokladu, který má a proto zaregistruje i sebemenší ztrátu a to ho dokáže pěkně vytočit. Povahově je však milý a přátelský a rád se seznamuje s novými lidmi či draky.

Po jeho poražení můžete získat: dračí vejce elementu Shamal, 400 pencí nebo Větrný prsten 

Jak přežít setkání se Stratosem?

1) Rozhodně mu nic nekrást. Sice je lehké se k pokladu dostat, ale těžké od něj utéct. Ale zkusit to můžete jestli si troufáte.

2) Stát se jeho kamarádem. Ovšem zabíjí i kamarády, když mu něco ukradnou.

3) Armáda.


ELENGAR

Vládce bleskového území

Podle legendy byl tento drak stvořen při obří bouřce, kdy blesky rozmetaly černé skály na prach a poté se blesky smíchaly s prachem a vzniklý prach ožil.

Elengar má schopnost změnit se na černé mračno, proto nepoznáte, zda se žene bouřka či on. Je zlý, ale agresivní je pouze tehdy, kdy k tomu má důvod. Rád budí strach v lidech a často se jim i vysmívá. Jeho smích zní jako hromy.

Kvůli neznámosti polohy sídla bleskových draků se říká, že svůj poklad nosí uvnitř svého těla.

Po jeho poražení můžete získat: dračí vejce elementu Eldingar, 500 pencí nebo Ďáblův blesk 

Jak přežít setkání s Elengarem?

1) Doufat, že je to jen bouřka.

2) Utíkat jako o život pokud to není bouřka.

3) Silná armáda.

VENOMIUS

Král jedového území

Říká se, že kdysi dávno vyvěraly ze země jedovaté páry a kyselina. Podle legend spadlo do kyseliny vejce, nasáklo do sebe kyselinu a stalo se větším a větším, až se z něj vyklubal samotný Venomius.

Ignorantní vůči jakkýmkoliv žádostem o odpuštění za krádež jeho pokladu. V jeho zubech je ten nejjedovatější jed a celé tělo je pokryto jedem. Z nějakého důvodu se kamarádí s Terrosem. To je ale jediný drak jiného elementu, kterého respektuje ve svém sousedství pod zemí.

Po jeho poražení můžete získat: dračí vejce elementu Venom, 600 Pencí nebo Hadí zub 

Jak přežít setkání s Venomiusem?

1) Radši nechoďte do jeho sídla.

2) Když už tam ste, nic nekraďte a odejděte. Venomius má jak špatný zrak tak i sluch, ale větší hluk zaregistruje.

3) Armáda imuní vůči jedu.

SHADOW

Král temného území

Podle legend vznikl tento drak při setkání několika stínů. Tyto stíny se spolu setkávali často, ale jeden je zradil a zabil všechny ostatní. Právě z něj se stal drak iluzí a falešnosti, Shadow.

Zákeřný a dost nepředvídatelný drak. Získá si vaší důvěru darováním části svého pokladu, ale sotva se k němu otočíte zády, zabije vás. Když ale prokouknete jeho falešnou povahu, naleznete hluboko v něm i dobrou a hravou stránku, kterou však nikdy nedává najevo.

Po jeho poražení můžete získat: dračí vejce elementu Skuggi, 500 pencí nebo Dýku stínů 

Jak přežít setkání se Shadowem?

1) Nic si od něj neberte.

2) Nevěřte mu, i kdyby vám nabízel třeba koťátko.

3) Armáda.

IMMORALT

Vládce území nemrtvých

Tento drak má trochu smutnější příběh. Říká se, že kdysy se světem potulovali dvě zbloudilé duše. Natolik se milovali, že by jedna bez druhé nedokázala žít. Jedna duše však byla lapena a uvězněna v Krystalu duší. Červeném krápníku uvnitř jeskyně Beznaděje. Duše druhá byla zoufalá natolik, že se uvěznila v kostře padlého draka aby mohla střežit svou milovanou osůbku.

Immoralt se prakticky nikdy nehne od Krystalu duší. Má sice veliký poklad, o ten se však nestará. Jediné, co je pro něj důležité je jen ten krystal. Má spíše depresivní náladu. Nikdy ho nikdo neviděl se usmívat ani se zasmát. Zabíjí pouze, když se někdo dotkne jeho nejcenějšího pokladu.

Po jeho poražení můžete získat: dračí vejce elementu Immortui, 650 pencí nebo Krystal duší 

Jak přežít setkání s Immoraltem?

1) Nesahejte na Krystal duší. 

2) Nedělejte si před ním legraci z lásky. Ani neberte psi. Ty opravdu nemá rád, akorát ho rozzuříte.

3) Silná armáda.