Výpravy

Pokud jste četli informace o misích, pak jistě tušíte, že výpravy budou něco podobného, ale na mnohem delší dobu a často i za větší odměnu. Výpravy jsou určené především dobrodruhům, kteří rádi zkoumají nová místa, objevují nové taje a v průběhu svého poslání také trénují a učí se novým věcem. Také zde bude přítomen vypravěč, který s Vámi bude putovat po různých zemích a odhalovat Vám všechna nebezpečí, ale také bonusy a zvláštní, ale krásné jevy. Pokud jste odhodlaní vyrazit na několik dní, týdnů, nebo i měsíců za hranice svého rodiště, tak směle do toho!
Výpravy jsou určeny především pro více dračích pánů a jejich draků, neboť jsou zpravidla náročnější. Někdy je možné se na počtu hráčů domluvit, eventuelně někoho přidat, či ubrat - což znamená, že stanovený počet lidí a draků není striktně dán, je to spíše doporučení, abyste si udělali obrázek o dané výpravě.
I u výprav budou možné bonusy za dobré hraní, stejnětak limitované i speciální výpravy. Ale bude jich mnohem méně, i těch klasických, neboť jsou náročnější časově i způsobově. Pro nás to znamená mnohem větší úsilí a složitější plánování a i pro Vás to nebude zrovna lehké, proto budou vždy v rozumném počtu.