Často kladené otázky

Jak si mám ochočit draka?
To je snadné - ve hře. Už ze začátku budete mít k dispozici předměty, díky kterým budete moci svého draka ulovit. Ale nemusíte být krutí, pokud nechcete. Drak může klidně přijít k Vám sám, je to jen o dohodě a o tom, jak to zahrajete.

Musím se nechat ochočit?
Jistěže ne, pokud chcete být svobodným drakem, můžete. Také se nikdy nemusíte ani setkat s žádným z Dračích pánů, pokud si Vás Dračí pán sám nenajde. Nikde není psáno, že každý drak musí mít pána a každý pán draka. Je to jen na Vás.

Za koho smím hrát?
K dispozici jsou postavy draka a Dračího pána. Ze začátku smíte mít jen jeden profil, takže dobře vybírejte, kým chcete být.

Musím se na hru vždy předem s někým domluvit?
Jistěže ne, klidně někomu vlezte do hry, nebo potkávejte postavy náhodně, o to je to přece zajímavější, ne?

Kolik můžu mít draků?
Zatím jen jednoho. Až bude více hráčů, toto pravidlo změníme a budete jich moci mít víc. Zatím ale není z čeho vybírat, proto v tom chceme mít pořádek a zatím povolujeme jen jednoho draka na jednoho pána. Pokud chcete, aby toto pravidlo bylo zrušeno, tahejte sem nové hráče :D

Může drak změnit pána?
Neměl by, drak je v moci svého pána. To není jako partnerství, kdy jeden může opustit druhého. Pán a drak jsou nerozluční. Pokud chce drak nezávazně hrát s pány, může. Pokud chce jeden drak střídat sexuální partnery mezi lidmy, také může. Ale pokud Dračí pán a drak jednou spojí svá srdce a stanou se věčnými společníky, jinými slovy pokud drak někomu začne patřit, už svého pána vyměnit nemůže. Jedinou vyjímkou je útěk, zvláště pokud Dračí pán nějakého draka chytí proti jeho vůli. Avšak stále drak bude patřit jemu a musí se navždy před svým pánem skrývat. Nikdy nenabude svobody.