Klasičtí draci

Základní rasa

Největší, nejmohutnější a nejsilnější draci v celé Argarii. Tito draci jsou nejstarším druhem draků vůbec a tak zde mají své neodmyslitelné místo. Bývají mnohem větší, než jiné druhy a tak z nich ostatní mají možná trochu strach a možná trochu úctu. V boji jsou to spíše útočné typy, které nemají tolik možností k úhybným manévrům, neboť jejich obratnost je velmi malá. Jistě, jsou zde i vyjímky, které jsou spíše menší, ale vesměs to jsou nešikovní velikáni s hrubou silou.

Wyverni

Lstiví šplhavci

Wyvern je název druhu draků, kteří jsou spíše drobnější konstrukce a křehčí stavby těla, ale zato jsou nesmírně hbití a obratní. Jejich útoky jsou sice o něco slabší, než u klasických draků, ale zato jsou nesmírně vynalézaví a vychytralí. Zdržují se především na úpatí hor a jiných skalnatých terénech, kde mohou šplhat a skákat co hrdlo ráčí. Jsou to relativně dobří letci, ale mnohem raději se zdržují vertikálně na pevném podkladu, kde se cítí být svými pány. Wyverni jsou známí tím, že jejich přední končetiny jsou spojeny s křídly a zadní nohy a ocas působí mohutně a pevně. Využívají je k vyvážení těla a přidržení se i v těch nejkrkolomnějších pozicích.

Bazilišek

Úlisný had

Kdyby nebyl tak obří a občas nemíval křídla, dost možná byste si ho spletli s děsivým hadem. Ale skutečně, bazilišci jsou draci. Nemají žádné končetiny, jen dlouhé, protáhlé a tvrdými šupinami pokryté tělo, které chrání draka před silnými nárazy a čelistmi menších draků. Jsou jen o něco málo menší než klasičtí draci a o něco málo méně obratní, než Wyverni. Nejsou nijak zvlášť silní, ani nijak zvlášť obratní. Ale zato jsou velice rychlí a jejich zuby jsou velmi často jedovaté, což znamená, že nejčastějším elementem tohoto druhu je právě Venom (jed), což ale neznamená, že nebývají například vodního, nebo ohnivého typu.
(Oficiálně se tento drak nazývá Wyrm)