Jak začít hrát?

Informace
Ze všeho nejdříve si přečtěte veškeré informace, které budete potřebovat. Pravidla hry, jak hrát, jaké tu máme druhy draků, kdo jsou dračí páni a jak se dělí. To jsou hlavní kritéria, dle nich vybíráte svou budoucí postavu a tak si vyberte, co Vám nejvíce sedí a za koho se Vám bude dobře hrát. Ten zbytek si pročtete až časem ve hře, není nutné znát všechny speciální předměty, jména dračích vládců a popravdě ani kde všude se hraje. Na to velmi brzo přijdete sami, až se zorientujete.

Registrace
Máte vybráno kým chcete být, víte jaký druh daného tvora chcete být a eventuelně jaké chcete schopnosti. Když už tohle všechno víte, je na řadě registrace. Veškeré pokyny k ní máte v sekci 'Registrace', překvapivě. Tam najdete takové tlačítko, na které kliknete a ono Vás přesměruje do fóra, ve kterém si registraci založíte. Ze všeho nejdříve si založte účet na fóru. Účet i zakládají úplně všichni, jinak nemáte šanci poslat registraci.
Pozor na to, zda si zakládáte profil draka nebo pána! Každý má jinou registraci, každá je v jiném tématu! U obou registrací se nachází odkaz, který Vás přesměruje k informacím o drakovi/pánovi, kdybyste to přecijen nenašli, nebo byste se ještě potřebovali podívat. Až si založíte téma a pošlete registraci, musíte počkat na vyjádření alespoň jednoho admina. Admin má právo Vás upozornit na nedostatky, které jste nuceni upravit tak, aby to bylo přijatelné. Stejně tak má právo registraci zamítnout a smazat, pokud bude silně nevyhovující.

Hrát smíte až ve chvíli, kdy je Vaše registrace schválena alespoň jedním z adminů!

Vše o registraci najdete na fóru, kdyby byly nějaké nejasnosti, nebo jste si všimli, že něco chybí, neváhejte nás kontaktovat.

A to je vše, dámy a pánové, vzhůrun do hraní!

První kroky ve hře
Nyní je to v podstatě jen a jen na Vás, kudy povedou kroky Vaší postavy. Ale nezapomínejte, že osud je nevyzpytatelný a může Vám přihrát do cesty jak dobré, tak špatné věci. Nezapomínejte, že Vaše postava by měla také občas jíst a pít, za což se zde platí. Do startu dostanete 30 argarských pencí, které můžete utrácet dle libosti. Avšak opatrně, abyste je nerozfofrovali a pak nebyli na suchu! Samozřejmě nemusíte svou postavu pravidelně krmit a pojit, to by bylo hloupě složité. Avšak když jdete do hostince, za přespání zaplatit musíte, stejně jako když žádáte od hostinského informaci. Za co ale dozajista platit musíte, jsou potřeby na misi a výpravy. Za žádnou cenu Vás nemůžeme pustit na misi bez vody, jídla a náčiní, která potřebujete právě na splnění oné mise. O výpravách ani nemluvím, zkrátka si musíte dojít včas nakoupit na tržnici. Tam najdete vše, co potřebujete.

Kde se hraje?

Jsou dvě místa, kde můžete hrát. Jedno je zde, na webu pod kolonkou svět. Zde se odehrávají především boje v aréně, můžete zde trénovat a také tu máme krčmu a trh. Na trhu hrát nelze, ale v krčmě jednoznačně ano. Můžete tam posedět s přáteli, nebo jen přenocovat po těžkém dnu, případně si obstarat nebo přivést příjemnou návštěvu, samozřejmě za příplatek - pokoje pro více hostů jsou mnohonásobně luxusnější a vybavenější, jestli mi rozumíte.
Drhé, mnohonásobně větší místo na hraní je fórum, kde najdete mimo jiné i registrace. Na fóru si dokonce můžete vytvořit vlastní témata, kde byste chtěli hrát, ale admin má právo ho pozměnit, nebo zrušit. Musí být podle pravidel a podléhat logice tohoto světa, takže Nihil nebude vlastnit zámek ani věznici ani nic takového.

Co dělat, když si chcete spestřit hru?
Na to je jednoduchá odpověď. Požádejte adminy! Ti mají ve své moci Strážce, dračí vládce a také osud. Chcete-li si hru zpříjemnit, vytvořit zajímavou zápletku, nebo prožít něco speciálního, neváhejte se na některého z nich obrátit. Ve většině případu Vám rádi vyhoví a přidají třeba i něco svého, takže o zábavu nebude nouze.

Jsou povolené sexuální scény?
Nejen povolené, ale ba dokonce vítané! Celá tato hra se v podstatě odvíjí od tématiky sexu, proto mají draci lidskou podobu. Celá hra je otevřená čemukoliv, co Vás jen napadne a to bez ohledu na cokoliv. Žijte život své postavy, jak chcete Vy, nejste ničím omezeni, ani co se brutalit týče. Proto je hra stanovena na 15+. Nikdo Vás nebude kritizovat za urážky jedné postavy na druhou, za sexuální otevřenost ani za přehnaně sadistické chování postavy. Nikoho nebude zajímat, kde jsou limity, protože žádné nejsou. Hrajte tak, jak hrát chcete a nad ničím se nepozastavujte.