Rose 

Vzhled: Její vlasy jsou jemné a voní po borovici, oči jí ve tmě září jako hvězdy na obloze i přes to že jsou jení oči zelené, ústa má malé a často červené od lesních jahod. Její výška není nejvyšší, ale ani nejmenší přestože měří pouze 165 cm. I přes to že to tak nevypadá nosí šaty, které mají rozparek od pasu. ¨Jení nohy jsou věčně schované v botách aby nikdo neviděl její znaménko ve tvaru draka na pravé noze.

 Povaha: Rose je milá, lehce agresivní, líná dračice, která miluje hudbu a všechno živé. 

Minulost: Když se Rose narodila, tak byla v zajetí. Její první a i poslední pán si jí koupil jako vejce na černém trhu. Nijak jí to ani nevadilo. Rose pána milovala a nikdy by mu nezkřivila ani vlásek i přes to že jí zakazoval aby se chovala jako drak. Její pán jí naučil, chodit, mluvit dokonce i číst, psát a počítat. Dokonce i kdyby jí kdokoliv na první pohled viděl, tak by ho nenapadlo že je drak. Když bylo Rose 10 let, její pán onemocněl na velmi vážnou nemoc a o rok později zemřel i přes to že se ho snažila zachránit a to si nikdy neodpustí. 

Na smrtelné posteli jí ještě před posledním vydechnutím řekl aby odešla do lesů kam patří draci. Aby žila jako ostatní i přes to že jí učil jak být lidskou dívkou. Nejdříve s tím nesouhlasila, ale nakonec přikývla. Rose počkala na poslední výdech a pak odešla do lesů kde je do dnes. 

Co má ráda: Miluje lesní ovoce, lidi ráda z povzdálí sleduje. Miluje když vyleze do koruny stromů a cítí vánek ve vlasech. Ráda zkoumá nové věci. Nejvíce zbožnuje pořádný odpočinek 

Nesnáší: Ignise, práci a maso.  


Inventár

Mince: 10