Shanar 

Její jméno je i ji samotné záhadou. Tohle jméno ji kdysi dal dračí pán, který ji vychovával jako vlastní dítě, už jen z toho důvodu, že se před jeho dveřmi objevilo malé potlučené dračí mládě, bez rodiny bez sourozenců prostě samo a hladové. Ale jedno věděla jistě, Shanar. Začínalo na S jako jméno dračího krále. Možná to bylo hloupé, ale at. Její nezvyklé jméno, ale vcelku pasuje k ní samotné. Bíle sněhové vlasy s odlesky stříbrné, plet jako nejjemnější mramor a oči barvy ledu, jenž se okolo duhovky s ledově modrou barvou míří jemně zelná, která ohraničuji modrou barvu. V lidské formě vypadá jako každá jiná žena, i když její vlasy a barva pleti mnohdy přitahují nežádoucí pozornost a mnohdy jí nazývají Shiro, což znamená v překladu bílá. Odrazuje to její dračí podstatu, čistě bíle šupiny s odleskem stříbra.
Ale jaká vlastně Shanar je? Na první pohled křehká dívka, která nemluví, pokud nemusí, však to není úplně pravda. Nezalekne se jen tak spíš naopak, ráda projevuje svou bezstarostnost a laskavost, i když mnohdy někdo nesnese ten fakt, že je až moc nepředvídatelná. Dokáže mít dost proměnlivé nálady jako počasí, právě to jsou chvíle, kdy se nejraději ukrývá mezi mraky a relaxuje, ale především zapomíná na okolní svět. A co se týče dračích pánů je velice ostražitá, nechce být lapena proti své vůli, v jejích žilách koluje volnost. Pokud tohle bude někdy jí moc nabídnout, neváhala by, ale sama moc nevěří tomu, že něco takového je.
Má ale jednu nemilou zálibu, ráda tráví čas mezi lidmi velice jí fascinují a co víc, rada se učí novým věcem. Jedna z věcí, co ji velice zaujal byl boj držet meč v ruce je pro ní jako pro ženu vyšívání. Ale však má to i tu jemnější stránku miluje květiny, zpěv a knihy. Ale co víc ráda se usmívá, ale ne jen tak před někým, obvykle působí neutrálně, ale když tahle její maska roztaje je vřelost sama.
Je velice komplikovanou osobností, není křehkou růží, ale ani člověkem. Je nezkrotná, stejně jako její dračí srdce, bude někdo schopen někdy její srdce polapit?  


Inventár

Mince: 10